Paldies, ka ielūkojāties mūsu mājas lapā!

Kas mēs esam? Ģimene, kam lielu daļu prieka ikdienā sagādā mūsu četrkājainie mīluļi. 

Kas mums patīk? Suņi. Protams, arī daudz kas cits, bet šoreiz vairāk par suņiem. Tātad mums patīk suņi... nevis vienkārši suņi, bet, mūsuprāt, (te lai neapvainojas citu šķirņu cienītāji) paši labākie kompanjoni - ungāru vižlas.

Kā viss sākās? Acīmredzot iesākums jāmeklē bērnībā. Mūsu ģimenēs suņi ir bijuši vienmēr - mazi un lieli, garspalvaini un gludspalvaini, šķirnīgi mīluļi un jauktenīši, citiem vārdiem sakot, suņi mums vienmēr ir bijuši neaizvietojami draugi un pavadoņi. Kad nolēmām, ka mūsu mājās atkal ienāks suns, domājām un meklējām, pētījām un svērām... Skaidri zinājām, ka mums vajadzīgs suns, kurš nav agresīvs, svarīgi lai viņš būtu draudzīgs pret bērniem. Tā kā daudz brīvā laika pavadām dabā, vēlējāmies dzīvespriecīgu kompanjonu, aktīvu un enerģisku draugu, kuram prieku sagādātu jebkāda aktivitāte kopā ar ģimeni. Laimīgu apstākļu sakritība mūs saveda kopā ar ungāru vižlu. Tā bija mīlestība no pirmā astes vēziena! Drīz sapratām, ka šai šķirnei ir tikai viens trūkums - ar vienu vižlu ir par maz :)

Šobrīd mūsu aizraušanās ir pārtapusi nopietnā interesē, mēs pakāpeniski padziļinām zināšanas par šķirni un no sirds vēlamies Latvijā redzēt aizvien vairāk skaistu un raksturīgu šīs brīnišķīgās un pasaulē jau pamatotu atzinību  ieguvušās šķirnes pārstāvjus.

 

Mēs  audzējam šķirnīgus, skaistus un veselīgus suņus ar stabilu psihi, līdzsvarotu un draudzīgu raksturu un izcilām darba spējām, tādus, kas savai ģimenei kļūtu par uzticamiem draugiem ilgu gadu garumā.

 

Tā kā kucēni mums nav bieži, lūgums sazināties ar mums un pieteikties savlaicīgi!

 

Ja Jūs vēlaties uzzināt ko vairāk par ungāru vižlām vai vēlaties kļūt par putnu suņa - vižlas vai angļu pointera īpašnieku, priecāsimies iepazīties!

 

Thank You for visiting our website!

We are young and active family with 2 children. Besides many other things we share together, we have a common interest: we love dogs, hungarian vizslas in particular. We have found that they are the most loyal companions and the best friends one can ever have! We do train our dogs hunting, we enjoy sports togehter and we just feel happy to take them with us wherever we go - be it walk by the beach, in the fields or woods or travelling to other countries. We show our dogs in dog shows and they have achieved great results and many titles. On this page You will find out what is new in our dog's life and we will provide the basic information about the breed.

 

We do our best to breed beautifull and healthy dogs with typical character and good working abilities, suitable as show and working dogs as well as friendly family companions.

 

As we do not have puppies very often, please make reservations in advance!

 

We live in the neighbourhood of capital city Riga and city Jurmala, that is located along the shore of the Baltic Sea. Come and visit us, You are most welcome! Feel free to contact us via e-mail bsoloveja@gmail.com or call +371 26464026!